Návod na zadávání výsledků

V horním menu klikněte na odkaz výsledky (druhý odkaz zprava, vedle domů). Otevře se Vám nová stránka s přihlášením. Do pole E-mail vyplňte Vaši mailovou adresu a do pole heslo vyplňte heslo, které bylo na Vaši e-mailovou adresu zasláno. Poté klikněte na Přihlášení. Pokud by se Vám objevilo hlášení: Tyto přihlašovací údaje neodpovídají žádnému záznamu, zadali jste buď špatnou e-mailovou adresu nebo špatné heslo. Po přihlášení do programu Máte na levé straně navigační menu. Toto menu s názvem Aplikace. Má celkem 3 položky: Hráči, Týmy, Výsledkové listiny. Následně tedy klikněte na položku „Výsledkové listiny“. Otevře se vám karta s výsledkovými listinami. Na pravé straně klikněte na „Přidat výsledkovou listinu“. Otevře se Vám zadání nové listiny. Zde pak vyplňte následující položky:

1) Datum – vyplňte datum, kdy jste odehráli své utkání
2) Typ soutěže – vyplňte zda jste první, druhá nebo třetí liga
3) Sezóna – ponechte vyplněno 2018/2019
4) Domácí – z nabídky týmů vyberte domácí tým (tedy Váš tým)
5) Hosté – z nabídky týmů vyberte hostující tým (tedy ten proti kterému jste hráli)
6) Legy domácí – Celkový počet vyhraných legů domácího týmu (tedy počet Vašich vyhraných legů)
7) Legy hosté – Celkový počet vyhraných legů hostujícího týmu (tedy počet vyhraných legů Vašeho soupeře)
8) Stav domácí – Celkový počet vyhraných setů domácího týmu (tedy počet Vašich vyhraných setů)
9) Stav hosté – Celkový počet vyhraných setů hostujícího týmu (tedy počet vyhraných setů Vašeho soupeře)
10) Poznámka – nevyplňovat.
11) Nakonec klikněte na tlačítko uložit.

Poté se Vámi zadaná výsledková listina uloží a zobrazí se Vám opět přehled všech zadaných výsledkových listin. Pak už jen zkontrolujte, zda byla Vaše výsledková listina správně zadána. Tedy najeďte na stránky ÚŠL, klikněte v menu u Vaší ligy na výsledkové listiny a sjeďte dolů, mezi poslední zadané. Poté se můžete z programu odhlásit.

Co se týče zbylých dvou položek v menu:
1) Hráči – Zde najdete soupis všech hráčů ÚŠL, kteří jsou na soupisce některého z týmů. U hráčů, kteří poslali v přihlášce i svůj telefon (jedná se hlavně o kapitány a jejich zástupce), je pak telefonní číslo uvedeno.
2) Týmy – Zde je seznam všech týmů ÚŠL v sezóně 2018/2019. U týmů je vždy uvedeno herní místo. Dále je uveden kapitán a v poznámce v jaké lize tým hraje (k 05.09.2018 ještě nefunkční, opravuje se). Dále se pak pracuje na tom, aby bylo možné tým otevřít a pak se Vám zobrazí soupiska daného týmu.